Новини
Васильків
Культура
Новини Кіно

Безкоштовне патріотичне кіно у Василькові


Безкоштовне патріотичне кіно у Василькові

2, 3, 6, 7 та 8 травня о 13.00 у Василькові триватиме тиждень військово-патріотичного кіно. Безкоштовно у великому залі Васильківського міського будинку культури усі бажаючі зможуть дізнатися більше про війну на сході України.

Кіноальманах «Позивний Зеніт» включає 5 документальних фільмів про обличчя війни, яка, за словами одного з героїв фільму, однаково страшна: «На передовой оно везде так – одинаково», що в Широкіно, що в Іловайську, що в Авдіївці.

Ви побачите близько 70 інтерв'ю з бійцями – добровольцями Повітряних Сил, яким довелося вчитися воювати в окопах і боронити найкрихкіші українські позиції на передовій.

Цикл «Позивний зеніт» – унікальний своєю хронікальною масштабністю та детальною історією сучасної війни в Україні. Це іміджево-патріотичний проект. Його автори Тетяна Кулаковська та Анна Мартиненко представляють більше 70 історій з військовослужбовцями семи ротацій добровольчого Зведеного Загону ПС ЗСУ.

Фільми озвучені музикою українських виконавців – Орестом Лютим, гуртом «Крихітка» та Katya Chilly Group. Кіно, яке наближає перемогу!

Повідомляє Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини