Новини
Новини Київської області
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

Безглузде катання


«Оригінали» заїхали машиною на пішохідно-велосипедний міст Києва

Все це було б смішно, якби не було так сумно і не так безглуздо. Новенький столичний пішохідно-велосипедний міст, який з’єднує Володимирську гірку з Хрещатим парком, самою своєю назвою «сигналізує», для кого він призначений, але, здається не всім це зрозуміло. Дикунами на авто назвав міський голова Києва Віталій Кличко тих, хто додумався заїхати на міст машиною. Про це Віталій Кличко розповів на своїй Фейсбук-сторінці, подякувавши всім небайдужим киянам, які допомагали виявити любителів кататися у недозволених місцях. Він повідомив, що відразу звернувся до Патрульної поліції Києва з повідомленням про інцидент.

«Правоохоронці вже встановили особу власника авто та місце його фактичного перебування, а також - де знаходиться автомобіль. Наразі патрульні встановлюють усіх осіб, які могли бути очевидцями правопорушення, та просять звернутись на службу 102, аби допомогти своїми поясненнями притягнути порушника до відповідальності», зауважив міський голова.

Раніше «Погляд» розповідав про те, що Віталій Кличко перед відкриттям мосту напередодні Дня Києва перевірив міцність об’єкта і його скляних вставок. А через кілька днів з’ясувалось, що деякі вставки пошкоджено і міст довелося ремонтувати. Тоді Кличко зауважував, що це може бути акт вандалізму і доручив правоохоронцям з’ясувати причини. А в соцмережах публікувались різні коментарі користувачів, де люди висували свої різноманітні версії, в тому числі й міському голові «дісталось», що, мовляв, не досить ретельно підійшли до спорудження мосту. А ось у випадку намагання покататись на ньому машиною – користувачі Фейсбуку майже одностайно підтримали Кличка і закликали суворо покарати винуватців. «А ще потім сумніваються що є неадекватні дебіли, які могли випробовувати скло на мосту. Великі штрафи і виправні роботи, особливо роботи, бо тільки через працю своїми руками до бидла може дійти цінність створену іншими людьми» – один з коментарів. А ще люди пропонували відправити винуватців на громадські роботи з прибирання мосту та навколишньої території.

Фото з Фейсбук сторінки Кличко - мер