Новини
Київ

Без жетонів: як працюватиме київське метро після відновлення роботи

19.05.2020 Гапон Юлія 000

Після відновлення роботи київської підземки пасажири користуватимуться виключно електронним квитком. Про це повідомляє пресслужба столичного метрополітену.

Сплачувати за проїзд на турнікетах можна буде:

  • KyivSmardCard;
  • Карткою метро (до 31.03.2021);
  • Безконтактною банківською карткою будь-якої платіжної системи на жовтих турнікетах;
  • Мобільними додатками Google Pay та Apple Pay;
  • Мобільним додатком KyivSmardСard;
  • Разовим квитком з QR-кодом (паперовим або електронним).

"Протягом місяця з дати відновлення роботи пасажири також зможуть використати раніше придбані жетони зеленого кольору. Пасажири пільгових категорій столиці для проходу в метро мають використовувати Картку киянина. Загальнодержавні пільгові категорії пред’являють оригінал відповідного посвідчення", - зазначають у пресслужбі.

Щоб уникнути черг до кас, квитки для разового проїзду можна генерувати завчасно за цим ПОСИЛАННЯМ.

Також зазначається, що до вiдновлення роботи метрополiтену е-квиток можна купити у Т-кiосках, яких устолиці понад 300 і які розташованi здебiльшого на зупинках громадського транспорту.

"Що стосується наземного громадського транспорту. В ньому також оплата здійснюватиметься за допомогою KyivSmardCard, разового квитка з QR-кодом (паперового або електронного) або безконтактної банківської картки будь-якої платіжної системи. Проте, до 1 липня у пасажирів залишатиметься можливість придбати квиток на проїзд безпосередньо у кондуктора в трамваї, тролейбусі чи автобусі. Нагадуємо, що кожен може заощадити, поповнюючи Kyiv Smart Card одразу на 50 поїздок. Таке поповнення дає можливість заощадити до 1,5 гривні на кожній поїздці у всіх видах громадського транспорту", - наголошують на офіційній сторінці київського метро.