Новини
Київ

Без жетонів: як працюватиме київське метро після відновлення роботи


Після відновлення роботи київської підземки пасажири користуватимуться виключно електронним квитком. Про це повідомляє пресслужба столичного метрополітену.

Сплачувати за проїзд на турнікетах можна буде:

  • KyivSmardCard;
  • Карткою метро (до 31.03.2021);
  • Безконтактною банківською карткою будь-якої платіжної системи на жовтих турнікетах;
  • Мобільними додатками Google Pay та Apple Pay;
  • Мобільним додатком KyivSmardСard;
  • Разовим квитком з QR-кодом (паперовим або електронним).

"Протягом місяця з дати відновлення роботи пасажири також зможуть використати раніше придбані жетони зеленого кольору. Пасажири пільгових категорій столиці для проходу в метро мають використовувати Картку киянина. Загальнодержавні пільгові категорії пред’являють оригінал відповідного посвідчення", - зазначають у пресслужбі.

Щоб уникнути черг до кас, квитки для разового проїзду можна генерувати завчасно за цим ПОСИЛАННЯМ.

Також зазначається, що до вiдновлення роботи метрополiтену е-квиток можна купити у Т-кiосках, яких устолиці понад 300 і які розташованi здебiльшого на зупинках громадського транспорту.

"Що стосується наземного громадського транспорту. В ньому також оплата здійснюватиметься за допомогою KyivSmardCard, разового квитка з QR-кодом (паперового або електронного) або безконтактної банківської картки будь-якої платіжної системи. Проте, до 1 липня у пасажирів залишатиметься можливість придбати квиток на проїзд безпосередньо у кондуктора в трамваї, тролейбусі чи автобусі. Нагадуємо, що кожен може заощадити, поповнюючи Kyiv Smart Card одразу на 50 поїздок. Таке поповнення дає можливість заощадити до 1,5 гривні на кожній поїздці у всіх видах громадського транспорту", - наголошують на офіційній сторінці київського метро.