Новини
Україна
Україна-суспільство
Київ

Без зарплати за квітень залишаться 60 народних депутатів


ОПОРА оприлюднила список парламентарів, які пропустити понад 30% засідань Верховної Ради

Народні депутати, які пропустили понад третину голосувань у парламенті, отримають зарплату, як то кажуть, відповідно до роботи. Громадська мережа ОПОРА підрахувала, що у квітні  більше 30 % голосувань у парламенті пропустили 60 депутатів.

«Відповідно до ухвалених у жовтні 2019 року парламентом змін до законодавства тепер відвідуваність народними депутатами пленарних засідань вимірються участю їх у голосуваннях. Тобто, якщо депутат не голосує, то він не присутній на засіданнях.  Обранцям, які пропустили більше 30% голосувань, не відшкодовуються витрати, пов’язані з виконанням ними депутатських повноважень, за відповідний календарний місяць.  Таке рішення по депутатах мають прийняти у Комітеті з питань Регламенту депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України», повідомляє ОПОРА.

Також мережа публікує список депутатів-прогульників. І повідомляє, що 100% голосувань пропустили 16 депутатів, зокрема Андрій Кожем'якін (Батьківщина), Андрій Холодов (Слуга народу), Анжеліка Лабунська (Батьківщина), Вадим Новинський (позафракційний), Вадим Столар (ОПЗЖ), Валерій Дубіль (Батьківщина), Віктор Балога (За майбутнє), Віталій Данілов (Батьківщина), Григорій Немиря (Батьківщина), Мустафа Джемілєв (Європейська солідарність), Олег Макаров (Голос), Олександра Устінова (Голос), Олесь Довгий (позафракційні), Сергій Власенко (Батьківщина), Сергій Рудик (позафракційний), Сергій Тарута (Батьківщина).

Фото з відкритих інтернет-ресурсів