Новини
Новини Київської області
Вишгород
Позитивні історії

Без запису: «Ми до мера, нам дуже треба»


На прийом до міського голови Вишгорода прийшли хлопчики з проханням впорядкувати дитячий майданчик

 «Сьогодні вперше офіційно приймав у себе двох наймолодших вишгородців, за (майже) чотирирічний досвід ведення прийому громадян. Хлопці просто гуляли по місту, побачили «проблему» на дитячому майданчику і (без жодних попередніх записів чи дзвінків про прийом) вирішили «сходити до мера, щоб відремонтували» Клас! Достойні городяни підростають. Видно було, що трохи хвилювалися, промову трохи відрепетирували... Молодчинки! Аж настрій підняли.  Заступник був оперативно повідомлений - «проблема» вирішується».  Ось таке несподіване повідомлення від міського голови Вишгорода Олексія Момота у соцмережах викликало досить різні реакції.

Одні хвалили й небайдужих дітлахів і уважного міського голову, інші скептично говорили про піар і фотографа, який «проходив повз» у потрібну мить… Та з’ясувалось, що фото зробила секретарка Момота, а міський голова сам був у захваті від того, що діти переймаються станом міста. «Вони мені на добрий тиждень роботи підкинули», зазначив він. «Покоління змінюється, стає вільнішим, більш самодостатнім, і це дає надію. Респект хлопцям!» - ось один з коментарів у соцмережах. «Молодці хлоп’ята»!  І міський голова молодець, що не закрився в кабінетів, і не сказав, що не прийомний день» - ще один відгук.

Попри ще безліч невирішених проблем у Вишгороді, цікаво те, що міський голова сам економить людям час, який би вони витратили, щоб прийти на прийом активно реагуючи на запитання і звернення людей у Фейсбуку. От і цього разу – повідомлення про незапланований прийом молодого покоління стало приводом до нових звернень. «Олексію Вікторовичу, чим може допомогти місто багатостраждальному будинку 22 по вул. Набережній у справі утеплення стін, а, особливо, позбавитись від опадаючої плитки зі стін?» - запитала жителька Вишгорода. Відповідь отримала відразу: «Буквально позавчора спілкувалися на цю тему з головою вашого ОСББ. Вона вчора мала доповідати на загальних зборах. Тут писати довго буде, але, повірте, є перспектива». Деякі запитання ще чекають відповіді, приміром, таке: «Тридцять родин дуже просять допомоги. Садочку Чебурашка ясельної групи/2, терміново потрібно облаштувати майданчик, який, на жаль, розташований впритул до завжди відкритих воріт. Паркан від воріт має бути високим, щоб діти не повтікали, ну і якісь гойдалку, карусельку, гірку, бажано пластмасову ,щоб не нагрівалася і не охолоджувалась. Пісочницю і маленький дерев'яний парканчик батьки вже купили і встановили».

Фото з Фейсбук-сторінки Олексія Момота