Новини
Макарів

Без паніки: на Макарівщині ввели карантин та просять утриматися від подорожей


З 12 березня у Макарівському районі призупинено навчання, обмежено проведення масових заходів та просять утриматися від подорожей у країни, де зафіксовані випадки захворювання на коронавірус. Про це повідомив голова Макарівської районної ради Олександр Гулак на сторінці в соціальних мережах.

«Щоб упередити можливе розповсюдження захворювання на коронавірус в Макарівському районі, від 12 березня 2020 року тимчасово призупиняється освітній та виховний процес в дошкільних закладах, закладах шкільної та позашкільної освіти, в спортивній та музичній районних школах. Також призупиняються усі масові заходи, де є імовірність великої кількості людей. Прохання до мешканців та гостей нашого району, по можливості, утримуйтесь від подорожей в країни, де зафіксовані випадки захворювання на коронавірус, ретельно дотримуйтесь правил гігієни, не розповсюджуйте паніку і головне, пам‘ятайте про те, що перш за все, ми – Люди, які здатні співчувати, допомагати один одному і не піднімемо камінь на ближнього свого... Будьмо здорові!», – написав голова Макарівської районної ради.

Нагадаємо, з 12 березня по 3 квітня, щоб не допустити поширення коронавірусу COVID-19 в Україні, Кабмін ввів карантин та заборону на проведення масових заходів на території всієї країни.

Також нещодавно стало відомо, що Ірпінські провладні ЗМІ нагнітають паніку щодо коронавірусу та поширюють фейки.