Новини
Україна
Головні новини
Анонси
Культура

Без фан-зон: з 10 червня в Україні можна проводити культурно-мистецькі заходи


Плануючи заходи, потрібно враховувати, що кількість відвідувачів може бути не більше однієї особи на 5 кв. м. А також дотримуватись маскового режиму та інших правил безпеки.

У тих областях, де вже дозволено послаблення карантину, з 10 червня можна буде проводити культурно-мистецькі заходи. Про це йдеться у постанові головного державного санітарного лікаря "Про затвердження тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину", яку можна переглянути за посиланням.

 Державне агентство розвитку туризму України, інформуючи про це, звернуло увагу на правила безпеки, яких потрібно дотримуватися.

Зокрема, дозволяється одночасне перебування відвідувачів заходу з розрахунку не більше однієї особи на 5 кв. м загальної площі обгородженої території для заходів просто неба, або ж  загальної площі приміщення відповідного закладу культури.

У приміщенні закладу відвідувачі мають бути в масках.

Окрім того, температурний скринінг та дезінфекція будуть обов’язковими.

Також, за можливості, потрібно проводити контроль вхідних квитків безконтактним способом з використанням сканерів.

І, звичайно ж, звертається увага на дотримання дистанції, а це 1,5 м між відвідувачами на сидячих місцях. Якщо захід передбачає перебування за столиками, то за кожним має сидіти не більше 4 осіб (без урахування дітей до 14 років).

А ось фан-зони поки що під забороною.

Як уже повідомляв "Погляд", в Україні зняли частину карантинних обмежень.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів