Новини
Київщина-суспільство
Київ

Бережись бурульки! У Києві є жертви погодних наслідків


Через падіння бурульок вже постраждало дві людини. Вони звернулись за екстреною медичною допомогою.

Фото: pixabay

Про це повідомляє КНП "Центр екстреної медичної допомоги та медицитни катастроф міста Києва".

У Шевченківському районі столиці 14 лютого 48-річна жінка отримала розсічення голови та кровотечу через падіння бурульки. Госпіталізована з забійною раною тім’яної ділянки голови і закритою черепно-мозковою травмою.

А в Оболонському районі 46-річний чоловік отримав забійну рану лобної ділянки голови також через падіння бурульки. З закритою черепно-мозковою травмою та, ймовірно, вивихом правого плеча госпіталізований.

"Закликаємо киян та гостей столиці бути уважними та обережними, коли йдете під дахами будинків. Обходьте ті ділянки, де є нависання снігу чи бурульок. Ваша уважність може вберегти вас від нещасного випадку", -

КНП

Як правильно захистити себе від небезпеки в сезон падіння бурульок, писав "Погляд". Також ми повідомляли, що у столиці вже розпочали боротьбу з крижаними сталактитами. Від початку заморозків рятувальники займаються прибиранням особливо небезпечних бурульок з дахів, адже у січні загинули дві людини.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.