Культура
Новини світу
Новини ШоуБізу

Бельгія та Іспанія вже визначилися зі своїми конкурсантами на Євробачення-2020


До популярного вокального конкурсу Євробачення-2020 залишається понад 7 місяців, а деякі країни вже знають імена артистів, які поїдуть до Нідерландів боротись за головний кубок шоу. Так, в Іспанії та Бельгії вже визначилися щодо виконавців, які поїдуть на міжнародний конкурс.

Наразі іспанський співак підтвердив інформацію про участь у міжнародному проєкті та зізнався, що ще працює над конкурсною піснею. Відомо, що Блас Канто обере англомовну композицію, яку представить публіці взимку 2020 року. 

Що відомо про Бласа Канто? Це популярний в Іспанії співак, який може похизуватись чималою фан-групою. 27-річний Блас Канто вже брав участь у Євробаченні, коли виступав у складі гурту Auryn. У 2011 році колектив посів друге місце, однак зараз артист переконаний, що йому вдасться завоювати головний кубок Євробачення-2020. 

Що відомо про Hooverphonic?

Бельгійський колектив, заснований ще у 1995 році. Спершу Hooverphonic співали пісні у стилі тріп-хопу, однак наразі їх з легкістю можна віднести до лаунжу. Колектив може похизуватись чималими тиражами студійних платівок та саундтреками до фільму "Більше, ніж любов" і серіалу "Академія Амбрелла". 

Відомо, що Євробачення-2020 пройде у Роттердамі. Найбільш імовірними датами для проведення конкурсу в Нідерландах досі залишаються 12 травня (перший півфінал), 14 травня (другий півфінал) та 16 травня (фінал). Країна вже готується до прийому делегацій із 40 держав світу, а організатори розпочали створення макету головної сцени.

Україна, ймовірно, долучиться до вокального конкурсу. За традицією, у лютому відбудеться національний відбір, в результаті якого держава представить свого конкурсанта Євробачення-2020. 

Джерело