Новини
Новини світу
За кордоном
Російсько-Українська війна

Байден хоче, щоб Конгрес США негайно ухвалив новий пакет військової допомоги Україні (ВІДЕО)

Байден наголосив, що допомога українцям є невідкладним питанням.

Сполучені Штати мають виділити більше допомоги Україні у період завершення нинішньої сесії Конгресу, а саме до кінця поточного року. Президент США Джо Байден виступив за те, щоб Конгрес США ухвалив до кінця 2022 року законопроєкт, який передбачає виділення нового масштабного пакета підтримки України.

Президент США нагадав, що напередодні затвердив розпорядження про виділення 400 млн доларів оборонної підтримки Збройним силам України. Байден додав, що допомога українцям є невідкладним питанням.

Також Байден висловив сподівання, що республіканська більшість у новому складі Палати представників США у 2023 році продемонструє підтримку щодо надання допомоги Україні.

Нагадаємо, попередні 400 млн доларів мають бути направлені на оборонні статті та послуги міністерства оборони, а також на військову освіту та тренування, щоб надати допомогу Україні та ухвалювати рішення, необхідні відповідно до таких розділів, щоб спрямувати виділення коштів.

Крім того нещодавно США також виділили Україні майже $5 млрд на соцвиплати та зарплати медикам і вчителям.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.