Новини
Новини Київської області
Надзвичайні новини
Кримінальні новини
Розшук

Батьки не цікавились життям дитини через… матеріальну скруту


Правоохоронці знайшли рідних трирічного хлопчика, якого 6 листопада виявили в Подільському районі Києва.

Ще 6 листопада увечері, як повідомляв «Погляд» на вулиці Вишгородській люди помітили п’яного чоловіка, який як знаходився разом з маленькою дитиною. На вигляд хлопчику 3 роки, він не розмовляє. У нього виявили садна на тілі, то ж дитину довелось госпіталізувати.

Нині життю малюка нічого не загрожує, він перебуває в дитячому будинку. Подальшу його  долю малолітнього будуть вирішувати представники соціальних служб.

Як повідомив Київ Оперативний,  станом здоров’я маленького пацієнта довгий період часу ніхто цікавився. То ж правоохоронці розпочали розшук рідних  малюка.

«Згодом правоохоронці встановили батьків малолітнього. Свою відсутність впродовж тривалого часу вони пояснили скрутним матеріальним становищем та життєвими складнощами. Працівники сектору ювенальної превенції Подільського управління поліції щодо батька дитини склали адміністративний протокол за ч.1 ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали для прийняття рішення направлені до суду», йдеться в повідомленні.