Батькам - вистави, дітям - майстер-класи: Театр на Подолі пропонує нововведення
Щосуботи у Театрі на Подолі діє спеціальна опція, поки батьки переглядають виставу – діти беруть участь в освітньому майстер-класі від артистів театру. Він складатиметься з двох частин: власне самого майстер-класу та психологічних вправ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/10_main.jpg)
Вартість тренінгу залежить від вистави та дорівнює вартості квитка на балкон. Вік дитини: від 6 до 12 років. Записатися можна не пізніше, ніж за тиждень до дати вистави.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/theater-large-image-1.jpg)