Новини
Новини Київської області
Баришівка та Березань
Надзвичайні ситуації

Баришівський район: обвалилася покрівля у багатоквартирному будинку


 Покрівля впала в зоні сходинкового майданчика та дивом нікого не зачепила. 

фото: КОДА

 Подія сталася в селі Садове,  Березаньскої ОТГ, по вулиці Гагарина 4. Будинок має два поверхи, 2 під'їзди та 6 квартир.

Як повідомляють у КОДА обвал заблокував прохід до 2 квартир. За даними ДСНС, в них на момент обвалу нікого не перебувало.

«Вирішуємо питання тимчасового відселення, – повідомляє Василь Володін, голова Київської обласної державної адміністрації. – Тримаю ситуацію під особистим контролем. Вже з ранку комісія ТЕБ та НС Березанської міськради визначить розмір збитків та питання відновлення покрівлі».

В сільраді розповідають, що проблема з покрівлею в цьому будинку не нова. Полагодити покрівлю коштуватиме близько 500 тис грн. Кошти у бюджеті на це закладені, але їх можна перераховувати лише на рахунок конкретного будинку, який мають обслуговувати або Міськкомунсервіс, або спеціально створене ОСББ. Але, мешканці цього будинку так і не встигли вирішити, якого управителя собі хочуть. А без цього було неможливо розробити кошторис та завтердити його на сесії міськради.  Тепер ці питання доведеться розв’язувати в екстреному порядку.

Нагадаємо, 21 червня о 10:00, у Дарницькому районі (Позняки) по вул. Соломії Крушельницької, 1/5, в десятиповерховому житловому будинку стався вибух, що призвів до значних руйнувань: поверхи від п’ятого до восьмого обвалились. Попередня версія – що вибухнула газоповітряна суміш без послідуючого горіння.