Новини
Новини Київської області
Анонси
Україна-суспільство

«Бабин Яр: пам’ять на тлі історії»: оголошено конкурс для освітян


Ukrainian Center for Holocaust Studies пропонує педагогам створити навчально-методичні розробки з використанням матеріалів проєкту

Трагедія Бабиного Яру – болюча сторінка української історії. Ті страшні події мають бути нагадуванням про жорстокість, про те, що не повинно повторитись. А для цього потрібно берегти пам’ять жертв Бабиного Яру, розуміти актуальність тих подій.

 У межах проєкту Ukrainian Center for Holocaust StudiesПотягом 2016-2019 років було створено низку просвітницьких та навчальних ресурсів, які мають допомогти педагогам у донесенні подій Бабиного Яру до молоді. Це віртуальна виставка «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії», документальний фільм «Бабин Яр у пошуках пам’яті» та інтерактивний путівник-збірку для вчителя з інтегрованим конструктором занять. Також видано друковану версію збірки з грифом «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах».  

Аби заохотити освітян до активного користування матеріалами проекту, та для мотивувати їх обмінюватися досвідом, а також наповнювати інтерактивний ресурс, у 2020 році оголошено конкурс на найкращі навчально-методичні розробки заходів з використанням матеріалів проєкту.

«Навчально-методичну розробку має бути створено з використанням інтерактивного конструктора занять – частини Інтерактивного путівника для вчителя. Участь можуть взяти освітяни-представники формальної та неформальної освіти, вчителі та викладачі різних предметів, а також шкільні психологи, соціальні працівники та заступники з виховної роботи», повідомляє Ukrainian Center for Holocaust Studies.

Журі визначить переможців у шести номінаціях:

 шкільний урок;

виховний захід;

інтегрований міждисциплінарний урок або захід;

 урок або захід для учнів молодшого шкільного віку (до 7 класу включно);

 захід з громадянської освіти;

 нестандартний підхід до теми.

Детальніше про умови конкурсу – за посиланням.

Дедлайн подачі готових робіт – 16 березня 2020 р.

З питаннями щодо участі у конкурсі можна звертатися на емейл osvita.babyn.yar@gmail.com.

ДОВІДКА. Проєкт «Бабин Яр: пам'ять на тлі історії» здійснює Український центро вивчення історії Голокосту, Український інститут національної пам’яті, Громадський комітет для вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру, Музей історії міста Києва за підтримки Українського інституту національної пам’яті та Благодійної ініціативи «Українсько-єврейська зустріч» (Канада).