Новини
Автоновини
За кордоном

Автовиробник Lamborghini призупинив роботу через епідемію коронавірусу


Італійський автовиробник Lamborghini оголосив про тимчасове призупинення роботи заводу в Сант-Агата-Балоньєзе через спалах короновірусу: виробництво зупинять на два тижні і планують відновити в кінці березня.

Про це повідомляє Автоцентр.

Глава Ламборгіні Стефано Доменікалі назвав вжиті заходи логічними, враховуючи те, як швидко розповсюджується коронавірус в Італії.

За словами Доменікалі, компанія «продовжує слідувати за ситуацією, щоб гнучко реагувати на зміни та відновити роботу в потрібний момент. Іншими словами, завод ще може залишатися закритим довше зазначеного терміну.

Нагадаємо, кількома днями раніше прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте розпорядився закрити в Італії всі магазини, крім супермаркетів і аптек. Такі обмеження будуть діяти до 24 березня. Що ж стосується автовиробників, то їм дозволили продовжити роботу за умови введення додаткових заходів безпеки.

Раніше про призупинення італійських заводів оголосив автовиробник Fiat, а найбільша в Італії дилерська мережа Autotorino вперше за 55 років свого існування закрила свої центри по всій країні.