#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Автоновини
Київ

Автофіксація на Київщині: кількість ДТП зменшилась у 3 рази

28.12.2020 0 Дар'я Сафронова 0

Показники порушень і ДТП у Києві та Київській області зменшилися завдяки автофіксації.

Фото: just-avto.kiev.ua

У перший день запуску системи камери автоматичної фіксації зафіксували 57 880 порушень швидкісного режиму. Про це повідомляє Патрульна поліція України.

Нагадаємо, "Погляд" писав, що у червні історично першим офіційно зафіксованим порушником швидкісного режиму став автомобіль Audi Q7, який рухався у Києві по Чоколівському бульвару .

Наразі показники порушень зменшилась у 5 разів, а кількість ДТП - у 3 рази в місцях, де були встановлені ці камери.У Києві та Київській області вже 45 камер автоматично фіксують правопорушення.

"Погляд" також інформував, що чимала кількість водіїв заплатили штрафів на мільйони гривень після введення автофіксації. Проте, керманичі вже знайшли спосіб не “світити” номерами перед камерами.

Зазначається, що місце розташування камер автофіксації зумовлена великою кількістю виявлених на них порушень швидкісного режиму, які призводили до аварійних ситуацій та ДТП.

До того ж, у Києві розпочалася відеофіксація перетину смуги громадського транспорту, - повідомляв "Погляд".

Для зручності й аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на телеграм-каналі «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.