Новини
Надзвичайні ситуації

Аварія в Чабанах не впливає на транзит газу до Європи - офіційно


Фото: ДСНС України

Оператор газотранспортних систем України офіційно заявив, що аварія, яка сталася вночі 15 вересня в Чабанах, жодним чином не впливає на транзит газу до Європи, а відновлення пошкодженої труби триватиме 2-3 дні.

Про це ТОВ "Оператор ГТС України" повідомило у своїх офіційних інтернет-джерелах.

Також оператор зазначив, що цей газопровід Київ - Захід України-1 (КЗУ-1) використовують для транспортування газу від добувних підприємств у східних областях країни до підземних сховищ (ПСГ) у західному регіоні України.

І ще раз уточнив: жертв та потерпілих немає, постачання газу для споживачів організовано через інші газогони, а ця ситуація жодним чином не впливає на транзит газу до країн ЄС.

Зараз на місці події працює поліція та встановлюються причини аварії. Про деталі та завершення ліквідації аварії обіцяють повідомити пізніше.

Крім того, «Київоблгаз» запевняє, що аварійна ситуація не вплинула на газопостачання споживачів Київської області. Безпеці жителів Києво-Святошинського району нічого не загрожує.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що надзвичайна ситуація з проривом газопроводу сталася 15 вересня вночі в смт Чабани Києво-Святошинського району. Згодом поліція відкрила за цією справою кримінальне провадження.