Новини
Новини Київської області

Аукціон держмайна: на продаж виставили 5 об'єктів Київщини


На аукціон виставлено Ірпінський виправний центр та 4 нежитлові будівлі в Броварах та Фастівському районі.

Фото: freepik

Про це повідомили в управлінні з питань власності Київської облдержадміністрації.

Всього в рамках малої приватизації у Київській області готуються аукціони з продажу 24 об’єктів нерухомості, більшість з яких – нежитлові будівлі.

Фото: Фонд державного майна України

Голова Київської Ода Василь Володін зазначив, що приватизація стала прозорою, доступною та зручною. А взяти участь в аукціонах може кожен охочий. 

"Це матиме важливі позитивні наслідки, такі як організація нових робочих місць, оновлення інфраструктури в районах, додаткові надходження в бюджет, а відтак розвиток всього регіону", –

Василь Володін

Він також додав, що окрім 4 об‘єктів вже виставлених на продаж, найближчим часом додадуться ще 5 одиниць, серед яких “Білоцерківський завод “Еталон” в м. Біла Церква.

Відповідно до закона, до малої приватизації належать активи, вартість яких не перевищує 250 млн грн. Проте здебільшого на продаж виставляються значно дешевші лоти – окремі будівлі, автомобілі, і лише іноді цілі майнові комплекси та підприємства.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.