#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Ірпінь

Атака клонів на парламентських виборах

27.07.2019 0 новин Погляд

100% пораховано, переможців визначено! За результатами підрахунку - до Верховної ради України проходять 5 політичних партій. Найбільше голосів набрала “Слуга народу” - понад 43 відсотки. На другому місці - “Опозиційна платформа - за життя”, на третьому “Всеукраїнське об'єднання - Батьківщина”, далі йде “Європейська солідарність”, а замикає п'ятірку - партія “Голос” .
По 95-му одномандатному виборчому округу переміг кандидат від партії Слуга народу Олександр Горобець. За нього проголосували 27 311 жителів Приірпіння та Києво-Святошинського району. В п'ятірку лідерів голосування по округу потрапив ще один Горобець - Дмитро. Він кандидат- клон. Навіть без піар-кампанії та реальних справ, завдяки лише прізвищу набрав чимало голосів неуважних виборців. Це не єдиний однофамілець по 95 округу. Двійника мала і колишня очільниця Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова. За крісло у Верховній Раді з нею змагалась Смірнова Марина. А телеведучій Олександр Дубінський по 94-му округу мав аж два клони. Щоправда, обидва Дубинські. Саме на непомітні відмінності у прізвищах або іменах та на неуважних виборців розрахована технологія “двійників”
Попри те, що за двійників по мажоритарним округам свідомо чи ні проголосували кілька тисяч виборців, в цілому технологія клонів на цих парламентських виборах не спрацювала.