Новини
Україна
Здоров'я
За кордоном

Аргентина дякує Україні за евакуацію її громадян з Китаю


Як відомо, евакуація українців з китайського міста Ухань – епіцентру спалаху коронавірусу COVID-19 – запланована на 18 лютого. Окрім українських громадян, на борт літака піднімуться й громадяни Аргентини, які зараз перебувають в Ухані.

Аргентина дякує Україні за евакуацію її громадян з Китаю

«Уряд України повідомив через наше посольство в Києві про готовність забезпечити місця для аргентинських громадян, які перебувають у Ухані (Китай), під час рейсу, що відправляється 18 лютого і планує повернутися до Києва наступного дня», – зазначається на сайті Міністерства закордонних справ, міжнародної торгівлі та культури Аргентини.

«У черговий раз Міністерство закордонних справ (Аргентини – ред.) висловлює подяку українському уряду за його щедрість та уряду Китаю за співпрацю в цій безцінній діяльності», – йдеться у повідомленні.

Про кількість громадян Аргентини, які летітимуть в українському літаку з Уханя, у відомстві не уточнили.
Після прибуття в Україну, евакуйованих громадян розмістять на 14-денний карантин.

Раніше повідомлялося, що евакуйованих українців помістять на карантин у заклад лікувально-оздоровчого типу на Київщині.

13 лютого народний депутат Олександр Дубінський заявив: «Таки правда! Українців, що перебували в Китаї, на карантин мають намір привезти на Обухівщину…». Зокрема, йдеться про санаторій «Пролісок», розташований в Обухівському районі.

На Обухівщині санаторій, в який планується розмістити на карантин українців, евакуйованих з Китаю, висловив свою позицію “проти”

Як видно на онлайн-мапі поширення світом коронавірусу COVID-19, станом на 17 лютого у світі зареєстровано 71 811 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1 775 - летальні. Одужало вже 11 385 осіб. 

В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.