Російсько-Українська війна

Арестович: Київ веде переговори про евакуацію людей з Бучі та Гостомеля

Наразі люди у цих містах перебувають під постійними обстрілами.

Арестович: Київ веде переговори про евакуацію людей з Бучі та Гостомеля - зображення

Як заявив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович, українська влада веде переговори про те, щоб організувати евакуацію з Гостомеля й Бучі. Про це повідомила Українська правда.

"Зараз на вищому рівні це питання обговорюється з міжнародними гуманітарними інститутами, через посередників із росіянами для того, щоб дати вихід із Бучі й Гостомеля…Ворог захопив Бучу і Гостомель практично, там утримують наших мешканців фактично в заручники. І оточив Маріуполь… Що стосується зелених коридорів, я думаю, що це питання буде вирішуватися", - сказав Арестович.

Щодо ситуації в Гостомелі й Бучі, українські війська відійшли на нові позиції, щоб не наражати на небезпеку мирні будинки, – і росіяни туди зайшли, поранили багато дітей і не дають їх евакуювати. 

Діти сидять по підвалах, є поранені й загиблі діти. 

Тим часом на північному заході Києва ворог "остаточно заплутався" – і там українські війська завдають йому і ракетні, і повітряні удари, і наземні війська стримують.

"Ірпінь географічно – це тупик, росіянам там немає що робити. Якщо вони уважно подивляться на карту, вони зрозуміють, що Ірпінь – не варіант", – сказав радник голови ОП. 

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.