Без рубрики

Арештовані активи резиденції "Межигір’я" передали іншому управителю


Нинішній комендант Денис Тарахкотелик записав відеозвернення до Президента Володимира Зеленського

Сьогодні Національний парк «Межигір’я» був зачинений.  «З метою попередження рейдерського захоплення, уникнення провокацій та забезпечення безпеки на території парку, «Національний парк України «Межигір’я» у середу, 29.05.19 не працює. Приносимо вибачення за незручності», повідомили у Межигір’ї.

Сьогодні «Межигір’я» передали в управління іншій компанії.

«Тендерний комітет Агентства з Розшуку та Менеджменту Активів (АРМА) під час свого засідання проголосував за обрання управителем арештованих активів резиденції "Межигір’я" ТОВ "Скомпані". Деталі згодом», повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуку АРМА.

За інформацією Укрінформу, це була п’ята спроба АРМА обрати нового управителя рухомим, нерухомим майном та корпоративними правами ТОВ «Танталіт», яке володіло «Межигір'ям». Через затримку з обранням управителя для "Межигір'я" Державне бюро розслідувань порушило кримінальну справу за ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість). Водночас в АРМА переконували у дотриманні законодавства при конкурсному обранні управителя арештованих активів «Межигір’я».

Натомість у резиденції кажуть, що громада Межигір'я займається збереженням майна комплексу Межигір'я з 2014 року. «З 2017 року комплекс Межигір'я переданий Генеральною Прокуратурою України на відповідальне зберігання ГО "НПУ "Межигір'я" на підставі Постанови Генеральної Прокуратури України від 31 березня 2017 року про визнання речовим доказом у рамках кримінального провадження №42014000000000069 від 06.03.2014, йдеться на Фейсбук-сторінці «Межигір'я. Національний парк».

Комендант Денис Тарахкотелик записав відеозвернення до Президента Володимира Зеленського, і, зокрема, зазначає: «Володимире Олександровичу допоможіть зупинити реванш проросійських сил». Повністю запис звернення можна переглянути тут.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів