Новини
Суспільство
Здоров'я
За кордоном

Антитіла від коронавірусу мають менше 10% світового населення


У ВООЗ вважають, що цього недостаньо, аби сформувати колективний імунітет до COVID-19.

фото: unsplash.com

Всесвітня організація охорони здоров’я у своєму твітері повідомила, що наразі нараховується близько 500 досліджень, результати яких вказують на те, що антитіла від коронавірусу мають менше ніж 10% світового населення.

Зокрема, головна наукова співробітниця ВООЗ Сумья Свамінатан зазначила, що у міських районах з високою щільністю населення є території, де 50−60% жителів піддалися зараженню вірусом і мають антитіла. Проте це не означає, що все місто, провінція або країна досягли колективного імунітету.

фото: unsplash.com

Водночас представниця ВООЗ підкреслила, що єдиним способом досягнення колективного імунітету є вакцинація у світових масштабах.

Цікаво, що згідно з нещодавнім дослідженням, проведеним вченими зі Швеції серед співробітників лікарні Дандерюда, антитіла до коронавірусу здатні зберігатись до 9 місяців в організмі 96% людей, які перехворілі на коронавірус.

Нагадаємо, вакцинація від COVID-19 в Україні стартувала 24 лютого. Першою отримала вакцину Черкащина, де було зроблено перше щеплення. Напередодні, 23 лютого, 500 тис. доз вакцини Covishield прибули в Україну.

Дізнайтесь, кому на Київщині зробили перше щеплення від COVID-19, а також читайте, як минула в Україні перша доба вакцинації проти COVID-19.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.