Новини
Україна
Екологія

Аномально теплий чи –20ºС? Синоптики розповіли, яким буде грудень в Україні


За попереднім прогнозом, в перший місяць зими буде тепліше, ніж в середньому за багато років, пишуть в Meteoprog.ua.

Цогорічна осінь принесла європейському континенту чимало сюрпризів. В Україні було встановлено температурних рекордів, натомість Італію та Францію накрили снігопади, а Венеція взагалі страждала від історичної повені. Якою буде погода в грудні 2019 року?

За довгостроковим прогнозом синоптиків, у Східній Європі відхилення від середньої температури в грудні очікується в межах 3°С. Погода буде вологою і сирою, прогнозуються опади у вигляді мокрого снігу з дощем. Сильних морозів не передбачається, тож скоріш за все нас чекає теплий грудень. Фахівці не виключають, що місяць встановить температурні рекорди. Похолодання і снігопади слід чекати в другій половині грудня.

Натомість британські метеорологи дають лякаючий прогноз для України на грудень. Вони попереджають, що на початку зими відбудеться різке похолодання, температура впаде до –20ºС. А значне потепління настане лише в лютому 2020 року. Фахівці стверджують, що в грудні на нашу частину континенту прийдуть холодні повітряні маси з Сибіру. Цей фактор і зіграє ключову роль в різкому похолоданні.