Новини
Україна
Анонси
Культура
Новини світу
Хороші новини
Новини Кіно
Новини ШоуБізу

Анімаційний проєкт про Петрика П'яточкина в стилі фентезі


Режисер проєкту Ростислав Гарбар поміркував, чи стане відомий персонаж Петрик П'яточкин, якому виповнилося 35 років, в музичному анімаційному фільмі таким же відомим як Гаррі Поттер і чому він буде цікавий сучасним дітям.

постер проекту "23 образи Петрика П'яточкина"

Мультфільм "Як Петрик П'яточкин рахував слоненят" вийшов 35 років тому і став культовим для українського покоління дітей 1980-х та 90-х.  Під час Kyiv Comic Con "Йод" відвідав презентацію проекту мультфільму та поговорив з режисером Ростиславом Гарбаром.

Він розповів, що "Це продовження знайомої історії, але за 35 років наш герой трохи виріс і з дитячого садка перейшов до третього класу школи, де і буде відбувається основна дія нашого повнометражного анімаційного проекту. В основу сценарію лягла книга Наталії Гузеевої "23 образи Петрика П'яточкіна". Вона написала її 10 років тому, але ні в інтернеті, ні на ТБ цієї історії ніколи не було. Так сталося, що наш Петрик П'яточкін образився на однокласників... А потім він вирушає рятувати друзів".

Це не зовсім анімаційний проект. Його хронометраж близько 85 хвилин, але перші хвилин 20 - художнє кіно, яке буде знято в дуже фентезійному стилі.

Як приклад, "Чарлі та шоколадна фабрика" з Джонні Деппом. У цій частині Петрик зустрічається з таким собі Бароном Примадоном - казковим персонажем, який робить все для того, щоб діти ображалися.

Далі події відбуватимуться в країні Баронії. Це вже анімаційний 3Д-фільм. 

Проєкт в реалізації п"ятий місяць. Зарах триває кастинг маленьких акторів.

Це міжнародний проєкт, але автори планують, що на задньому плані будуть якісь окремі впізнавані пам'ятки та споруди Києва. Таким чином з 2021 року мультфільм буде презентувати столицю України.

Джерело