Блоги

Андрій Вітренко: Створення молодіжної ради

7 грудня подали проект рішення, до Київської міської ради про створення молодіжної ради.

Андрій Вітренко: Створення молодіжної ради - зображення

Сьогодні подав з колегами проект рішення КМР про створення молодіжної ради.

Я виступив одним із суб'єктів подання даного рішення.

Під час обговорення основних засад цього положення разом із колегами співавторами мали жорстку дискусію.

Моя позиція була і буде незмінна - органи студентського самоврядування мають стояти поза політикою і мати свій окремий орган.

На жаль, колеги з альтернативних політичних сил вважають, що молодіжна рада може мати політичне відлуння і кількість студентів у ній хотіли обмежити.

Ми відстояли 22 представника від закладів вищої освіти, намагалися доєднати представників професійно-технічних навчальних закладів.

Я підписав проект рішення із всіма критичними моментами, але ще раз буду відстоювати важливі для демократії позиції на комісіях та сесіях.

Першоджерело за посиланням.

В тексті блогу представлені, перш за все, думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції Інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії на важливі теми, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо ви маєте бажання написати для нас авторську колонку, напишіть нам.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.