Анатолій Федорук представлятиме партію «Слуга народу» на місцевих виборах
На місцевих виборах Анатолій Федорук висуватиме свою кандидатуру на посаду голови Бучанськоі ОТГ від партії «Слуга народу». 10 липня в Бучанському міському парку відбулася зустріч з головою Київського осередку політичної партії «Слуга народу» Олександром Дубінським. Народний депутат України представив очільника Бучі, як члена своєї команди на місцевих виборах, які відбудуться цієї осені.