#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бровари
Пригоди
Кримінальні новини

Амфетамін та метадон: у Броварах два випадки незаконного зберігання наркотиків

14.08.2020 1 Руслан Семенець 0

13 серпня, патрулюючи територію обслуговування, правоохоронці Броварів виявили випадки незаконного зберігання наркотичних засобів у двох громадян.

Перехожі мали підозрілий вигляд, чим привернули увагу поліцейських, йдеться у повідомленні Броварського відділу поліції.

Під час проведення поверхневої перевірки правоохоронці виявили у них речовину, схожу на амфетамін, та дві пластинки метадону. Порушниками виявились 24-річні місцеві жителі. За виявленими фактами відкриті кримінальні провадження.

Шановні громадяни! Поліція наголошує, що за незаконний обіг наркотичних чи психотропних речовин передбачена кримінальна відповідальність. Будьте законослухняними та відповідальними.
Про всі відомі вам випадки правопорушень просимо повідомляти до Броварського відділу поліції за номером телефону: (04594) 5-34-04 або на спецлінію «102».

Нагадаємо, що у Броварах встановили особу та затримали крадія електроінструменту, який вже мав проблеми із законом за скоєння аналогічного злочину.