Новини
Васильків
Кримінальні новини

Амфетамін домашнього виробництва виготовлявся на Васильківщині


В орендованому житлі у смт Глеваха Васильківського району 44-річний чоловік створив справжню домашню лабораторію, де виготовляв психотропну речовину – амфетамін, який потім продавав наркозалежним людям.

Провівши обшук за місцем тимчасового проживання чоловіка, правоохоронці виявили та вилучили понад 3 кг амфетаміну у рідкому та кристалоподібному стані та 7 кг прекурсорів для виготовлення наркотичних речовин, зазначається на сайті поліції Київської області.

Також було знайдено різноманітне лабораторне обладнання: шланги, каністри, пластикові та скляні пляшки, охолоджувач, колби з нашаруваннями порошкоподібної речовини білого кольору.

За даним фактом відкрито три кримінальні провадження:

за ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту),

за ст. 311 ( Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів),

за ст. 313 (Викрадення, привласнення, вимагання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, чи заволодіння ним шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем та інші незаконні дії з таким обладнанням) Кримінального кодексу України.

Аналогічну нарколабораторію з виготовлення амфетаміну та інших наркотиків днями було ліквідовано у Києво-Святошинському районі. Там житель с. Забір’я у себе вдома виготовляв амфетамін з метою збуту. На чоловіка відкрили 6 кримінальних проваджень.

Раніше ми інформували, що грабіжник із Василькова обкрадав гаражі та сараї, пошкоджуючи замки.