Новини
Ірпінь
Кримінальні новини
Київщина-суспільство

Амбулаторна маржа: влада Ірпеня хоче «нагріти» міський бюджет на майже 123 тис. доларів?


Фото: olx.ua

Під амбулаторію в районі БТР ірпінська влада хоче викупити у Наталії Геєць та Наталії Бойчук нежитлові приміщення загальною площею 212,3 кв. м, розташовані в ЖК «Грін ярд». І якщо їх ринкова вартість сягає 9700 грн за 1 кв. м, то, за дивною місцевою арифметикою, пропонують придбати за 25900 грн. У підсумку на такій маржі міський бюджет «нагріють» на майже 123 тис. доларів! Згаданий житловий комплекс, зведений Яною Ільницькою, зданий в експлуатацію із численними недоробками. Тому власники квартир змушені вдаватися до акцій протесту, бо їх будинки не підключені до комунікацій.

На розгляд сесії Ірпінської міської ради виносять питання «Про надання дозволу на викуп нежитлових приміщень». У документі пропонується придбати для майбутньої амбулаторії в районі БТР три приміщення у Геєць та Бойчук.

У першої хочуть купити два приміщення: 53,2 кв. м – за 1377880 грн та 53,3 кв. м – за 1380470 грн. У другої – одне: 105,8 кв. м – за 2740220 грн.

Вони розташовані по вул. Білокур, 1-а у скандальному ЖК «Грін ярд», який зводить Яна Ільницька. Одіозна забудовниця належить до близького оточення ексмера Ірпеня Володимира Карплюка. Деякі джерела називають її звичайною підставною особою.

У грудні минулого року власники квартир у ЖК «Грін Ярд» та «Барвіха», які вона споруджує, збиралися на мітинг перед Ірпінською міською радою.

Причиною стало те, що більшість будинків не були підключені до комунікацій, унаслідок чого люди не могли навіть заселитися до власних помешкань.

За підрахунками громадського діяча Олексія Зіневича, загальна площа згаданих трьох приміщень становить 212,3 кв. м, яку оцінили на майже 5,5 млн грн. Отже, для міського бюджету вони коштують 25900 грн за 1 кв. м.

Хоча ринкова ціна – на рівні 9700 грн за 1 кв. м. Це легко перевірити на різних джерелах, приміром на olx.ua.

Тобто у підсумку на такій маржі міський бюджет «нагріють» на майже 123 тис. дол. І це фактично за неліквід, розташований на околиці Ірпеня у ЖК, зданому в експлуатацію із численними недоробками!

Бойчук також відносять до близького кола оточення Карплюка. Вона є власницею та директоркою ТОВ «Сарафан», яке раніше належало сім’ї ексмера. І навіть була прописана із Карплюком за однією адресою у Бучі.

На землі, яка належить цій особі, Карплюк та його бізнеспартнер Володимир Співак наразі будують ЖК «Бургундія». Тут нещодавно під час земляних робіт пошкодили газову трубу. Унаслідок цього два житлові будинки на понад 400 квартир залишилися без газу.