Новини
Культура
Київщина-суспільство

"Алюзії натури Миколи Сиротенка": в столичній бібліотеці триває виставка фотомитця


За плечима автора – кілька персональних виставок в Україні та за кордоном, що викликали великий інтерес з боку широкої громадськості та, на думку багатьох фахівців і шанувальників, заявили про народження нового явища у мистецькому світі.

У грудні минулого року в Державній бібліотеці України для юнацтва в рамках проекту Аrt camp або творчий розвиток особистості відкрилася виставка фототворів київського митця Миколи Сиротенка «Алюзії Натури». Частина творчого доробку митця експонуватиметься на виставці в бібліотеці до 31 січня 2020 р. за адресою: Київ, проспект Голосіївський, 122.

Організатори : Державна бібліотека України для юнацтва и Аrt camp або творчий розвиток особистості

Інформація про Миколу Сиротенка:

Режисер-постановник за освітою (закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого) і художник-фотограф за покликанням, автор представляє на розсуд глядачеві унікальну колекцію нерукотворних образів, що не має аналогів у світі.
Самобутній шлях в образотворчому та фотомистецтві, який Микола Сиротенко визначив як «Алюзії Натури», торує вже понад 50 років. За цей час митець розгледів і зафіксував сотні образів, що неймовірним чином виникають у різноманітних фактурах живої природи: на стовбурах дерев, каменях і хмарах, складках ландшафту чи паморозі на шибках.


Первозданність і довершеність оточуючого світу стає близькою і зрозумілою кожному завдяки глибині і мудрості бачення автора, польоту уяви та щирому захопленню природою в усій її багатогранності.

джерело