Новини
Екологія
Новини світу
За кордоном

Alexander McQueen та Balenciaga відмовилися від натурального хутра


Наразі вже більше 1,5 тис брендів не використовують хутро та шкіру тварин для своїх виробів.

Про це повідомили в Fur Free Retailer.

Balenciaga та Alexander McQueen офіційно заявили про те, що більше не будуть використовувати натуральне хутро в своїх колекціях. Вони замінять його аналоговими матеріалами не тваринного походження. У своєму рішенні бренди поповнили список модних будинків, які вже давно відмовилися від натурального хутра, серед них: Prada, Burberry, Gucci, Chanel, Versace.

Наразі вже 1507 брендів відмовилися від хутра, серед них й українські: ANDRE TAN, elenareva, Ksenia Schnaider, PRZHONSKAYA, Nadya Dzyak і Lake Studio.

Варто зазначити, що наприкінці 2020-го кількість екосвідомих брендів була дещо меншою, тож тенденція до збільшення не може не тішити. А на початку цього року до зоозахисної світової програми навіть приєднався Adidas.

Наразі ж унікальний кейс по створенню ековзуття презентувала голландська компанія BRONX. Їх остання колекція складається з 70% переробленого бавовни та 30% ековера, а взуттєві коробки виготовлені з 100% переробленого картону.

Фото: Facebook/Fur Free Retailer

Нагадаємо, в Україні зоозахисники створили популярний «магазин» натурального хутра, там можна дізнатися справжню ціну виробів «кривавої краси».

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.