#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
Світ-суспільство
За кордоном

Alexander McQueen та Balenciaga відмовилися від натурального хутра

01.04.2021 0 Бобрик1 Юлія1 0

Наразі вже більше 1,5 тис брендів не використовують хутро та шкіру тварин для своїх виробів.

Про це повідомили в Fur Free Retailer.

Balenciaga та Alexander McQueen офіційно заявили про те, що більше не будуть використовувати натуральне хутро в своїх колекціях. Вони замінять його аналоговими матеріалами не тваринного походження. У своєму рішенні бренди поповнили список модних будинків, які вже давно відмовилися від натурального хутра, серед них: Prada, Burberry, Gucci, Chanel, Versace.

Наразі вже 1507 брендів відмовилися від хутра, серед них й українські: ANDRE TAN, elenareva, Ksenia Schnaider, PRZHONSKAYA, Nadya Dzyak і Lake Studio.

Варто зазначити, що наприкінці 2020-го кількість екосвідомих брендів була дещо меншою, тож тенденція до збільшення не може не тішити. А на початку цього року до зоозахисної світової програми навіть приєднався Adidas.

Наразі ж унікальний кейс по створенню ековзуття презентувала голландська компанія BRONX. Їх остання колекція складається з 70% переробленого бавовни та 30% ековера, а взуттєві коробки виготовлені з 100% переробленого картону.

Фото: Facebook/Fur Free Retailer

Нагадаємо, в Україні зоозахисники створили популярний «магазин» натурального хутра, там можна дізнатися справжню ціну виробів «кривавої краси».

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.