Новини
Новини Київської області
Головні новини

Активісти Приірпіння викликають начальника Нацполіції Дмитра Ценова на публічну розмову


30 серпня у прес-центрі “УНІАН” пройде прес-конференція на тему: "Чому МВС прикриває беззаконня у Приірпінні?" Громада Приірпіння прагне привернути увагу широкого загалу до беззаконня, яке відбувається у регіоні завдяки бездіяльності Головного управління Національної поліції в Київській області. Мова йде про побиття активістів, застосування силових методів проти мирних громадян-учасників мітингів проти незаконної забудови, про незаконну вирубку зелених зон у Приірпінні. Поліція не реагує належним чином на всі беззаконня і досі продовжує покривати ірпінських правлячих хабарників і місцевих корупціонерів. Наразі конфліктними точками протистояння громади і місцевої влади в Приірпінні є:

Організовує захід громадська організація “Сила молоді”, відома широкому загалу як один з учасників антикорупційного марафону “Ірпінь проти Карплюка” та антикорупційного автопробігу.

Нагадаємо, 23 червня 2018 року в Приірпінні пройшла багаточисельна громадська акція, під час якої “антикорупційний автопробіг” трансформувався в ходу до помешкання генпрокурора Юрія Луценка.

Учасники акції - активісти, громадські організації, пересічні мешканці міста - всі, хто стикнувся з різними багаточисельними проблемами і на свої неодноразові запити до правоохоронних органів так і не отримали відповіді, вимагали неупередженого розслідування правоохоронними органами сотень справ, які “зависли” і особистого контролю генпрокурором виконання цієї вимоги. Оскільки громадські інтереси досі ігноруються місцевою владою, більшість якої становлять члени партії “Нові обличчя”, які, незважаючи на десятки кримінальних проваджень, працюючи у Ірпінській міській раді, проштовхують незаконні, злочинні для громади питання подальшої забудови міста, незадоволена громадськість вимагає відповіді від очільників правоохоронної системи. Зокрема, активісти направили офіційне запрошення на прес-конференцію начальнику Головного управління Національної поліції в Київській області Дмитру Ценову. Громада Ірпеня та Гостомеля обурена цинічним порушенням місцевою владою домовленості щодо мораторію, накладеного на ряд земельних ділянок. Тому активісти вимагають офіційної відповіді від Головного управління Національної поліції в Київській області: чому поліціянти разом з “тітушками”, всупереч громадським інтересам, підтримують вирубку зелених насаджень і забудову в Приірпінні, нехтуючи Законом і професійним обов'язком - захищати інтереси громадян?