Новини
Новини Київської області
Кримінальні новини

Активісти із Броварів пікетують переяславський суд


Люди стверджують, що приїхали підтримати рідних вбитого Кирила Тлявова.

фото: "Переяслав Сіті"

Сьогодні, 22 липня, у Переяславі проходить чергове судове засідання у вищезгаданій резонансній кримінальній справі стосовно загибелі дитини.

Як розповідають у "Переяслав Сіті", на подвір'ї перед судом один навпроти одного стоять близько трьох десятків молодих людей, на обличчях - захисні маски. З протилежної сторони розташувалися поліцейські у повному екіпіруванні.

Далі наводимо розмову між переяславським кореспондентом та броварськими активістами:

"— А ви звідки приїхали? — запитуємо двох молодих чоловіків, що стоять навпроти через дорогу. Вони чимось таки вирізняються від місцевих споглядачів.

— З Броварів. І ми не від якоїсь партії. Не за гроші стоїмо, ми просто свідомі громадяни, приїхали самі за свій кошт. Ми проти свавілля поліції.

— Ви теж від них якось постраждали?

— Ні. Ну ви ж знаєте, що у вашому місті поліцейські вбили хлопчика? Так ми хочемо підтримати його рідних, бабусю Шуру, яку на суді ті … принижували. Ми навіть були у неї вдома в Переяславі.

— Так це ж і є Переяслав!

— Так, ми знаємо куди нас привезли…"

Нагадаємо, рік тому 31 травня у місті Переяслав-Хмельницький 5-річний Кирило Тлявов отримав кульове поранення у голову, від якого помер через два дні.

У вбивстві хлопчика звинувачують двох патрульних поліцейських. Однак у цій справі не знайшли жодного доказу, який підтверджує провину поліцейських - 42-річного Воло­димира Петровця та 31-річного Івана Приходька. 26 червня під час прес-конференції бабуся хлопчика Олександра Тлявова заявила, що ДБР не відповідає на її запити щодо затриманих. У справі, як вважає родина, мають бути притягнуті більше людей.

Пізніше слідство встановило, що на місці злочину під час хуліганської стрільби перебувало четверо осіб. З них – двоє працівників поліції, яким було повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, та двоє цивільних осіб, в тому числі неповнолітній.

5 листопада на той час директор Державного бюро розслідувань Роман Труба повідомив, що у справі про вбивство хлопчика оголосили підозру чотирьом особам.