Новини
За кордоном
Політика

Ахметов був у Вільнюсі одночасно з Шустером: про що говорили (ВІДЕО)

Рінат Ахметов перебував у Литві одночасно з Савіком Шустером та його друзями.

Наприкінці листопада, телеведучий Савік Шустер святкував день народження у Вільнюсі. В той самий час у Вільнюсі перебував бізнесмен Рінат Ахметов.

Про це йдеться у розслідуванні «Української правди».

У неділю 21 листопада до аеропорту «Бориспіль» приїхав олігарх Рінат Ахметов. Туди ж під'їхали Арсен Аваков, Володимир Гройсман, Дмитра Гордон, Євген Комаровський, а також співвласник «Савік Шустер Студіо» Павло Єлізаров.

Згідно з інформацією ЗМІ, з аеропорту «Бориспіль» відправились одночасно два літаки. Один з гостями іменника до Вільнюса, інший літак з Ахметовим полетів у Париж.

Втім, вже 22 листопада борт Ахметова теж прибув у Вільнюс. За інсайдерською інформацією, в цей день Рінат Ахметов обговорював можливих кандидатів на президентські та парламентські вибори.

У розслідуванні йдеться, що саме в цей день у столиці Литви телеведучий Савік Шустер святкував свій день народження з відомими особистостями та політиками.

Також як доказ наводиться те, що 22 листопада колишній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков опублікував у соцмережах фото на якому він разом з вищепереліченими гостями та іменинником. Як повідомляє «Українська правда», фото зроблено на березі озера у Вільнюсі.

Втім Ріната Ахметова серед гостей на дні народженні не побачили.

23 листопада з Вільнюса до Києва прилетів борт Ріната Ахметова, а за три години по тому тут же приземлився літак із Шустером та його гостями.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.