Аграрії Фастівщини передали засоби індивідуального захисту для фастівських медиків
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/92565232_3271598932859266_1005487552351698944_n.jpg)
За інформацією керівників Фастівської центральної районної лікарні та Фастівського центру первинної медико-санітарної допомоги, голова Спілки сільгоспвиробників Фастівського району Лариса Майсак передала засоби індивідуального захисту для медиків.
Про це повідомляє Фастівська районна рада.
Напередодні, 1 квітня, голова районної ради Геннадій Сиваненко та виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Юрій Волков під час робочої наради з бізнес спільнотою Фастівщини озвучили потребу медичних закладів у засобах, необхідних для боротьби з пандемією.
І фастівські аграрії, розуміючи всю важливість питання, не зважаючи на проведення весняно-польових робіт та труднощі, оперативно акумулювали кошти в сумі 138 тисяч грн на рахунку Спілки сільськогосподарських виробників Фастівщини та закупили засоби індивідуального захисту.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/92828415_3271600399525786_7506045160438890496_n.jpg)
Так, фастівська лікарня отримала від фастівських аграріїв 5000 масок, 250 респіраторів, 200 захисних костюмів. До первинної ланки передано 1000 масок та 100 захисних костюмів.
Фото - Фастівська районна рада.