Україна
Анонси
Суспільство

Агов, молодь! Хто хоче до Литви?


Міністерство молоді та спорту оголосило про  прийом заявок на участь у конкурсі у рамках  обмінів молоддю України та Литви. Готуйте цікаві проекти!

Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литви та Порядку здійснення обмінів молоддю України та Литви (зі змінами), Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви.

На проведення конкурсу проектів цього року у Державному бюджеті України передбачено 1,25 мільйона гривень.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати:

- Неприбуткові організації, які працюють з молоддю, зокрема: інститути громадянського суспільства; установи, які працюють з молоддю.

- Юридичні особи, зареєстровані в Україні, подають заявки на участь у конкурсі до Міністерства молоді та спорту, керуючись інформацією, розміщеною на офіційному сайті Мінмолодьспорту.

- Українські організації, які подають заявки на участь у конкурсі до Мінмолодьспорту, повинні мати партнерську організацію з Литви та надати відомості про неї при подачі документів.

Пакет документів на участь у конкурсі повинен бути поданий до Мінмолодьспорту на офіційному бланку організації до 18:00 (за Київським часом) 25 квітня 2019 року. Він має містити: заявку (оригінал та копія у паперовому вигляді та на електронну адресу); детальний кошторис витрат;  копії установчих документів; проект договору про реалізацію проекту (організація, яка стане переможцем та буде реалізовувати проект, повинна підписати з Міністерством молоді та спорту договір про реалізацію проекту).

Заявки подаються у друкованій формі за адресою м. Київ, вул. Еспланадна, 42, к. 418 та в електронній формі (kultmolodi@ukr.net). Телефон для довідок: 044-287-24-57.

Інститути громадянського суспільства, заклади, установи можуть подавати на конкурс кілька заявок. Заявки, подані на конкурс, не повертаються.

Пріоритети конкурсу 2019 року:

- Поширення європейських цінностей серед молоді, обмін досвідом європейської та євроатлантичної інтеграції, зміцнення співробітництва між Україною та Литовською Республікою в рамках Європейського Союзу, Ради Європи, ОБСЄ та НАТО.

- Визнання спільної історичної та культурної спадщини, її аналіз і поширення молоддю серед молоді (зокрема, в рамках ЮНЕСКО та інших інституцій Організації Об'єднаних Націй).

- Підтримка громадянської освіти, громадянської активності серед молоді, волонтерства та соціального підприємництва.

- Популяризація 10-ї річниці діяльності ініціативи ЄС «Східне партнерство» та поширення інформації про здобутки цієї ініціативи.

Проекти можуть реалізовуватися на територіях України та Литовської Республіки незалежно від місця подання заявки. Залежно від обраного виду проекту це можуть бути семінари, тренінги; зустрічі, дискусії; конференції;  табори; форуми чи нші заходи  для молоді.

За умовами реалізації проектів, кожен з них має тривати не менше 5 днів та не більше 10 днів, не враховуючи днів приїзду і від'їзду учасників проекту підготовчого етапу та підготовчого візиту; проекти можуть бути реалізовані як в Україні, так і в Литві; участь у проектах можуть брати особи віком від 14 до 35 років та особи, що працюють із молоддю; кількість учасників проекту повинна становити не менше 10 та не більше 15 учасників з кожної країни, у тому числі принаймні 1 супроводжуючий чи керівник групи. Кількість учасників проекту з України та Литви має бути рівною; підготовчий візит може тривати 2-4 робочих дні, участь у якому беруть не більше 6 учасників (по 3 особи з кожної країни).

Рішення про переможців конкурсу приймає Комітет Ради обмінів молоддю України та Литви під час проведення чергового засідання.

Перелік переможців конкурсу буде розміщено на сайті Мінмолодьспорту до 21 червня 2019 року.

Детальніше про умови участі у конкурсі можна дізнатися на сайті Мінмолодьспорту.  

Джерело:
Міністерство молоді та спорту України