Новини
Кримінальні новини
Київ

Аферисти намагалися заробити на продажу спецквитків для проїзду в громадському транспорті Києва


Відповідні оголошення зловмисники розмістил на рекламних інтернет-майданчиках.

23 березня, почали діяти обмеження пасажирських перевезень: громадським транспортом дозволено користуватися лише певним категоріям громадян, серед яких -правоохоронці, лікарі, працівники сфери житлово-комунального господарства, співробітники продуктових магазинів, аптек та стратегічно важливих підприємств. Цим категоріям осіб видали відповідні спецквитки, за якими вони мають право їздити в громадському транспорті.

Аферисти, у свою чергу, швидко вигадали, як заробити на встановлених обмеженнях. Зокрема на одному з рекламних інтернет-майданчиків невідомі розмістили інформацію про продаж спецквитків для проїзду в громадському транспорті міста Києва.

Поліцейські оперативно виявили це повідомлення та заблокували його. Також правоохоронці провели профілактичну бесіду із керівництвом інтернет-ресурсу щодо необхідності блокування аналогічних оголошень. 

Також у МВС повідомляють про активність шахраїв у період карантину. Використовуючи ситуацію, зловмисники намагаються виманити гроші громадян, вигадують різні схеми: продають неіснуючі ліки чи вакцини від корона вірусу, а також несертифіковані тести для його виявлення.