Новини
Україна
Новини Київської області
Київ

Аеропорт "Київ" просить створити рівні умови для всіх аеропортів України


Міжнародний аеропорт «Київ» у відеозверненні до керівництва країни просить на законодавчому рівні встановити мінімальні ставки на авіаційне обслуговування і таким чином створити рівні умови для всіх аеропортів України.

 «З початку карантину МА «Київ» втратив весь пасажиропотік і майже всі доходи. При цьому продовжує нести великі витрати на утримання інфраструктури, безпеку польотів, виплату податків і кредитів. «Аеропорту «Київ» потрібна допомога. Якщо держава не втрутиться, ця криза може стати для нас останньою. Ситуація ускладнюється нерівними умовами, в яких ми змушені працювати»,- зазначили в аеропорту.

 Команда Міжнародного аеропорту «Київ» просить закріпити на законодавчому рівні розмір мінімальних ставок: $10 – за зліт/посадку, $10 – пасажирський збір і $3 – на авіаційну безпеку за кожного відправленого пасажира. На даний час кожен аеропорт встановлює ставки самостійно. Щоб успішніше боротися за авіакомпанії, іноді ставки опускають нижче рівня собівартості послуг.

«Встановлені мінімальні ставки — загальносвітова практика. Так невеликі аеропорти можуть конкурувати з великими. Це робить неможливим непрозоре ціноутворення і демпінгові маніпуляції» .

В аеропорту також пропонують субсидувати галузь і створити спеціальну комісію з вирішення проблем цивільної авіації, до складу якої запросити представників всіх українських аеропортів та авіакомпаній.

https://www.facebook.com/airportkiev/videos/2985610668192025/

Нагадаємо, із 16 червня аеропорт “Київ” відновлює міжнародні рейси