Новини
Кримінальні новини
Київ

Адвоката затримали на хабарі 80 000 доларів


Державне бюро розслідувань повідомило, що група осіб вимагала неправомірну вигоду за «позитивне» проведення комплексної експертизи під час розслідування кримінального провадження та подальшого його закриття.

Фото: скріншот з відео ДБР


До складу групу осіб, яку викрило ДБР, входили адвокат Ради адвокатів міста Києва та колишній прокурор місцевої прокуратури м. Києва. Зазначені особи які намагались одержати 80 000 доларів неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, шляхом вимагання такої вигоди за нібито позитивне проведення комплексної експертизи під час розслідування кримінального провадження та подальшого його закриття (ч. 3 ст. 369-2 КК України). Про це повідомило ДБР на своїй Фейсбук-сторінці.

Фото: скріншот з відео ДБР«У ході досудового розслідування встановлено, що зазначені особи, діючи за попередньою змовою, знаючи про відкрите у слідчому відділі одного із районних управлінь ГУ Національній поліції України в м. Києві кримінальне провадження за фактом незаконного поводження зі зброєю, будучи адвокатом та колишнім прокурором, вимагали у заявника грошові кошти у сумі 80 000 доларів США для себе, слідчих Національній поліції України, працівників експертної установи, Служби безпеки України та Офісу Генерального прокурора, за вплив на прийняття ними рішення за нібито «позитивне» проведення комплексної експертизи під час розслідування кримінального провадження та подальшого його закриття», йдеться у повідомленні.
Відео
Також зазначається, що  одного із фігурантів кримінального провадження - адвоката Ради адвокатів міста Києва було затримано в порядку статті 208 КПК України 13 жовтня. Це відбулося під час проведення комплексу слідчих (розшукових) дій – коли зловмисники мали отримати першу частину коштів, яка становило 20 000 доларів США.

Фото: Скріншот з відео ДБР

Як повідомляв «Погляд», водію вантажівки не вдалося «відкупитися» від білоцерківських патрульних.