Адміністраторці нелегального грального закладу у Василькові оголосили підозру
27-річна мешканка Василькова, яка працювала адміністратором незаконного грального закладу по вулиці Володимирській, що в середині липня попри закон відчинив двері відвідувачам, отримала підозру за пособництво у зайнятті гральним бізнесом згідно з ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/igroviVasylkiv4.jpeg)
Про це повідомляється на сайті поліції Київської області та зазначається, що санкція статті передбачає штраф від 170 тисяч гривень до 680 тисяч гривень.
Васильківські правоохоронці з’ясували, що 27-річна місцева жителька сприяла організації незаконної діяльності і відповідала за підтримання роботи салону азартних ігор. Вона отримувала від гравців кошти і видавала виграші, а також зберігала гроші, отримані злочинним шляхом.
Хто ще причетний до злочинної діяльності та підтримки функціонування грального бізнесу, наразі встановлюється.
Читайте також, як у Білій Церкві поліція вдруге ліквідувала гральний заклад.
Раніше ми також писали про гральних хитрунів - підпільні заклади у Києво-Святошинському та Обухівському районах.