Без рубрики
Головні новини
Анонси
Культура
Київщина-суспільство
ПроХОРОШЕ
Новини Кіно
Новини ШоуБізу

"Абсолютно брехлива історія": нова комедія про козаків


За сюжетом, події в телефільмі «Абсолютно брехлива історія» розгортаються в XVI столітті. Автори обіцяють глядачам пригодницьку історію про козаків з елементами фантастики. Основні зйомки костюмованої історичної комедії/трагікомедії відбуваються в Пирогові під Києвом та на Хортиці.

За сюжетом фільму звичайний селянський парубок Іван краде коштовності в московського царя, аби викупити з турецького полону власну матір. Втім план не вдається, хоча зрештою з'ясовується, що він вкрав магічну сережку - запоруку московської влади. Артефакт потрапляє на Січ і її носить у вусі Кошовий oтаман.

Креативний продюсер проекту Олег Зборовський розповів:

Ідея серіалу про запорізьких козаків "Абсолютно брехлива історія" - життєствердна пригодницька комедія в стилі "Піратів Карибського моря".

"Ми брали за референс за подачею, за темпоритмом, за пригодами і за подачею інформації - "Пірати Карибського моря". Ми сподіваємося зберегти цей сеттінг і в музичних композиціях"

Кастинг тривав 5 місяців. На кожну роль претендувало в середньому 100 акторів.

Усі костюми виготовляли спеціально для фільму, до періоду прив'язані лише речі, притаманні добі 16 ст. Усі події в фільмі вигадані. Усі головні актори взяли по 10 занять з постановки драк та їзди верхи. Однак усі небезпечні трюки будуть виконувати професійні каскадери.

Оператор-постановник Сергій Ревуцький привідкрив ще одну цікаву деталь:

"Оскільки ми брали за основу "Піратів Карибського моря", у нас є чудовий персонаж Характерник, які були в той час на Січі. Ось я думаю, що він сподобається всім! Козаки-характерники - це містичні командири запорізького війська, яким присвоювали магічні здібності. Вважалося, що вони могли пройти річку сухими, зробити оберіг навколо себе і ворожа армія проїде повз них, прийнявши їх за дерева. У нас буде такий персонаж".

Характерник, якого грає Олександр Мельник

Телеканал ICTV покаже історико-пригодницький серіал про козаків в 2020 році

Проект «Абсолютно брехлива історія» зібрав команду відомих фахівців. Режисером-постановником 12-ти серйного телефільму став Олександр Березань, генеральним продюсером – Оксана Іванюк. Художник-постановник – Олександр Батенев («Кріпосна»), художник із костюмів – Антоніна Белінська («Захар Беркут», «Сторожова застава»), художник із гриму – Ліліанна Хома («Сторожова застава», «Кіборги», «Кріпосна») .

У телеефір серіал «Абсолютно брехливі історія» вийде в 2020 році на каналі ICTV.

Головну роль у серіалі грає актор театру Лесі Українки, заслужений артист України Юрій Дяк.

Компанію йому складуть Остап Ступка та Андрій Ісаєнко, відомий за ролями у проектах «Кіборги», «Захар Беркут».

Також у зйомках серіалу беруть участь Віталій Салій, Міла Сивацька, Ігор Піскунов, Михайло Кукуюк, Ігор Портянко, Володимир Кравчук, Дмитро Вівчарюк, Євген Олійник та інші.

Саундтреки для проекту написав відомий український фолк-рок-гурт Kozak System

Крім відомих акторів, у проекті бере участь і популярний український фолк-рок-гурт Kozak System. Його учасники не тільки запишуть саундтреки до серіалу, а й постануть перед глядачами в ролі козаків-музикантів у середньовічному селі.

ICTV готує «Абсолютно брехливу історію» про козаків
фолк-рок-гурт Kozak System фото ICTV

Фронтмен гурту Іван Леньо:

«Не часто в Україні створюють проекти про середньовіччя такого високого рівня і для нас це честь, що режисерська група зацікавилася нашою музикою, та ще й зробила можливим, щоб пісні підійшли до проекту. Спочатку нам здалося це дивним, оскільки наш стиль досить сучасний, але команда переконала, що пісні підійдуть, тому тепер з нетерпінням чекаємо, яким чином вони вмонтуються у фільм про козацькі часи».

У серіалі будуть використані дві пісні Kozak System – «Ми – Боги» і «Шабля». Також гурт підготує кілька нових композицій спеціально для цього проекту.

Прем’єра проекту відбудеться на III Міжнародному кінофестивалі «Бруківка» 13 вересня. Актори серіалу будуть у костюмах, у яких знімаються в телефільмі.

Liza Kravets Ліза Кравець :

" Мене вразив факт: за кожним актором закреплений свій кінь, а у каждого коня є свій конь-дублер. Они як люди, кожен зі своїм талантом, один може швидко скакати,інший - робити эфектну "свічку" (вставати дибки). І це ще не все. Коли зйомки переміщують в інше місто, там знаходять дублерів навіть коням-дублерам. И такої прискіпливої уваги до деталей в #абсолютнобрехливаісторія дуже багато".

Як повідомила продюсер Оксана Іванюк, "Абсолютно брехлива історія" брала участь в конкурсі Міністерства культури, тому 50% бюджету - це державні кошти, а інші 50% - телеканал ICTV. Загальна сума бюджету - близько 33 млн грн (з них - 16 млн від Мінкульту).

головні герої серіалу