Новини компаній

A15 - новий коворкінг в Ірпені, місце для роботи та ідей

Коворкінги в умовах тривалого відключення електроенергії та погіршення якості мобільного зв’язку стали центрами ділової активності для великої кількості громадян.

A15 - новий коворкінг в Ірпені, місце для роботи та ідей - зображення

В Ірпені на 1 поверсі ЖК Синергія 2+,Ново-Оскольська 2Є відкрився новий коворкінг площею понад 100 кв.м. Наразі там облаштовано 30 просторих робочих місць, їх кількість планують трохи збільшувати.

Кожне місце обладнане розетками з постійним живленням, кожен резидент отримує доступ до закритої мережі Wi-Fi. Безперебійне постачання електроенергії забезпечене резервними генераторами.

Окрім робочих місць є місце для відпочинку, де можна посидіти на пуфах, пограти в PS5, подивитись нетфлікс, або просто видихнути попиваючи каву. Смаколики для відвідувачів безлімітні та безкоштовні.
Вартість роботи  в коворкінгу - 70 грн година, 300 грн день та 5850 місяць.

A15 - новий коворкінг в Ірпені, місце для роботи та ідей - зображення

Якщо ви обираєте місячний абонемент, то отримуєте також знижки на заходи, які проводяться в коворкінгу, безкоштовні години гри на PS5, закріплене робоче місце.
Крім цього, обіцяють лекції, майстер-класи та кінопокази. Простір можна орендувати для проведення презентації, конференції або корпоративного заходу. Поруч є парковка.

A15 - новий коворкінг в Ірпені, місце для роботи та ідей - зображення

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.