Новини
Україна
Здоров'я

+921: черговий антирекорд хворих на COVID-19 в Україні


Кількість хворих на COVID-19 в Україні сягнула 921 особи за добу. Серед антилідерів опинилася столиця – 92 нові випадки захворювання за добу, а також Львівська (142), Рівненська (121), Закарпатська (78) і Чернівецька (76) області. У зв’язку з цим МОЗ вводить жорсткий контроль за дотриманням карантинних вимог.

У ході брифінгу 19 червня міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що суттєве зростання інфікування спостерігається впродовж 10 останніх днів. «Сьогодні ми будемо ініціювати з Міністерством охорони здоров’я максимально жорсткий контроль щодо дотримання тими чи іншими закладами умов карантину», – наголосив міністр.

Так, за його словами, мова йде в першу чергу про транспорт, яким люди користуються без захисних масок, а також про деякі супермаркети, де спостерігається повне недотримання соціальної дистанції, та інші заклади, наприклад, нічні клуби, в яких згідно з фото у соціальних мережах видно, що карантинні вимоги не дотримуються.

Тож іційований МОЗ жорсткий контроль включатиме, зокрема, накладання штрафів на порушників карантинних обмежень.

Також у ході брифінгу Степанов повідомив, що на час карантину в Україні призупинена дія норми щодо обов’язкового проходження професійного медогляду певними категоріями працівників, щоб знизити ризик розповсюдження коронавірусної інфекції. «У тих обов’якових випадках, коли треба проходити медогляд, його проходити не треба, ця норма призупинена», – зауважив очільник МОЗу.

19 червня (станом на 9:00) в Україні загалом зафіксовано 34 984 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 985 летальних, 16 033 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 921 новий випадок. 

Раніше «Погляд» інформував, що сьогодні, 19 червня, на Київщині на COVID-19 захворіло 24 людини. Читайте також, чому у Києві на самоізоляцію відправили увесь колектив школи у Деснянському районі.