Новини
Фастів

9 червня у Фастові відкриються дитячі садочки


Дитячі садочки міста готові до відкриття. Після оголошення про послаблення карантину у Київській області представники міського управління освіти, Держпродспоживслужби, відділу лабораторних досліджень об’їхали всі заклади і вивчили можливості та потреби відновлення роботи кожного садочку.

Про це повідомила Олена Давиденко, заступниця міського голови Фастова з гуманітарних питань.

За її словами, за кошти міського бюджету для кожного закладу закуплені безконтактні термометри, маски та рукавички для працівників, дезінфікуючі засоби, які дозволено використовувати в дитячих установах, паперові рушники.

Значну роботу проробили і адміністрації та працівники дитсадків для дотримання санітарних вимог: у приміщеннях проведені вологе прибирання та дезінфекція, прибрані м’які іграшки і килими, з працівниками проведені навчання й надано чіткі інструкції для роботи в нових умовах.

Перед входом до садочків буде проводитись термометрія дітей, а батьків до приміщення не пускатимуть, діти більше часу проводитимуть на свіжому повітрі.

Зважаючи на проведену роботу та потепління, що очікується найближчим часом, міський штаб з протидії поширенню коронавірусу у місті прийняв рішення про відкриття у Фастові закладів дошкільної освіти з 9 червня 2020 року.

Нагадаємо, нещодавно «Погляд» зняв телесюжет про те, як у Василькові дитячі садки готуються до відновлення роботи.

Фото Олени Давиденко.