Російсько-Українська війна

88% українців вірять, що Україна зможе відбити напад росії

Підтримка Збройних сил наразі становить 98%.

88% українців вірять, що Україна зможе відбити напад росії - зображення
Фото: pixabay

Про це свідчать дані опитування соціологічної групи Рейтинг, проведеного 1 березня в усіх областях України, окрім Криму та Донбасу. Тож 90% опитаних мають надію щодо ситуації в країні, цей показник виріс майже втричі у порівнянні з довоєнним часом. Але 5% українців все ж відчувають розчарування.

Також 98% опитаних підтримують діяльність Збройних сил України, 93% ㅡ підтримують діяльність президента Володимира Зеленського, і 84% ㅡ підтримують дії місцевих голів. 

80% опитаних зазначили, що готові захищати цілісність України зі зброєю у руках: у порівнянні з довоєнними часами цей показник значно зріс (у 2020 році було 59%).

Найвищий рівень готовності спостерігається на заході та в центрі України, проте навіть у південно-східних регіонах надзвичайно високий рівень готовності воювати за Батьківщину (на півдні — майже 80%, на сході — майже 60%). У гендерному розрізі готовність воювати зі зброєю за Україну висловили 90% чоловіків та 70% жінок. 

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.