Новини
Україна
Суспільство
Україна-суспільство

86 незаконно ув’язнених кримських татар – у списках на обмін


Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що в їхньому –  числі й ті, хто знаходиться на різних стадіях карного переслідування

До списку із 200 осіб, який підготовлений Україною на найближчий обмін, внесена 86 незаконно ув’язнених кримських татар, повідомла Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. Про це повідомив Укрінформ з посиланням на інтерв’ю інформагентству і процитував слова Денісової: "У ньому 86 кримських татар, у тому числі й ті, хто знаходиться на різних стадіях карного переслідування: або щойно засуджені та ті, які відбувають покарання, або ж громадяни, які відбули покарання і перебувають в обмежувальних умовах".

За словами Денісової, у цьому списку є громадяни України, які перебувають у тимчасово окупованих районах Донеччини і Луганщини.

Як зазначив Укрінформ, 5 березня Президент Володимир Зеленський заявив, що українська сторона в ТКГ передала список із понад 200 прізвищ для майбутнього взаємного звільнення утримуваних осіб. Президент висловив сподівання на проведення обміну у березні.