Новини компаній

80% нових електромобілів в Україні – із Китаю

Фактично всі електрокари, які створюються у світі, сходять з конвеєра китайських заводів.

80% нових електромобілів в Україні – із Китаю - зображення

Якщо ви вирішили купити електромобіль, детально придивіться до «китайців». Як свідчить офіційна статистика, понад 80% нових електрокарів українці привозять саме із Піднебесної.

У цьому є резон – нижчі ціни, великий вибір, зручність є лише малою частиною переваг такої покупки. Мова йде не про власне китайські бренди – найчастіше замовляють якраз європейські та американські електрокари.

Найпопулярніші моделі електрокарів в Україні

Якщо говорити у розрізі брендів, ТОП-5 найпопулярніших моделей електрокарів в Україні виглядає наступним чином:

5 місце – Tesla Model Y. В Україні вони представлені у трьох варіантах – американського, європейського чи китайського виробництва. Частка останніх у загальній кількості – близько 20%.

4 місце – Honda e:N-series, потужний кросовер від спільного японсько-китайського підприємства. Це аналог Honda HR-V, який фактично повністю дублює його характеристики, але їздить на електриці; 

3 місце – Volkswagen  ID.6, популярний «німець», якого цінують за безпеку, практичні та відмінні характеристики акумулятора; 

2 місце – Honda M-NV/X-NV, від японсько-китайського бренду Honda-DongFeng;

1 місце – Volkswagen ID.4, безумовний лідер рейтингу. Цей потужний електрокар виробляють як у Європі, так і на китайських виробничих потужностях.

В Україну завозять переважно китайські моделі – вони ідентичні, але коштують дешевше. 

Власне, у цьому рейтингу усі авто саме китайського виробництва. Якщо ж говорити про електрокари не із Китаю, до ТОП-10 також увійшли Mercedes-Benz EQC, Tesla Model 3 й BMW iX.

Переваги покупки у Китаї

Серед ключових переваг покупки електромобіля у Китаї потрібно в першу чергу відзначити ціну. Вони коштують на 20-30% дешевше, аніж аналогічні марки американського чи європейського виробництва. При цьому це навіть не аналогічні машини – вони ідентичні, адже розробка, виробництво, збірка, все контролюється центральним офісом бренду.

Друга перевага – величезний вибір. Фактично всі електрокари, які створюються у світі, сходять з конвеєра китайських заводів. Тому ви не обмежені у виборі і можете замовити будь-який бренд: німецький, американський, шведські.

Нарешті, третя перевага – зручність покупки. Їхати у Китай, щоб придбати електрокар, не потрібно. Є спеціальні автодилери, які привезуть машину для вас. Потрібно лише залишити заявку і сказати, який електромобіль вам потрібен. 

Куди звертатись, щоб замовити електрокар із Китаю? 

Вам потрібна компанія NCars – найбільший дилер електромобілів із Китаю в Україні. Ви можете підібрати модель, яка вже в наявності в автосалоні, і вже сьогодні поїхати на ній додому. Або обрати будь-який електрокар, який виробляється на китайських підприємствах, і придбати його по передзамовленню.

Компанія співпрацює із усіма виробниками та створила надійні логістичні маршрути, що дозволяє привезти авто всього за 60 днів. При цьому ви отримуєте фінансові вигоди, офіційний юридичний захист та гарантії першокласного сервісу. Більше інформації – на офіційному сайті компанії.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.