Новини
Новини Київської області
Головні новини
Події

8-9 травня у Бучанському районі: де і коли відбудуться урочистості


В Ірпінській, Бучанській та Гостомельській ОТГ 8-9 травня заплановані ряд заходів присвячені Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Фото: ІА "Погляд"

Про це повідомляють Ірпінська, Гостомельська, Бучанська міські та селищні ради.

Ірпінська ОТГ

 • 8 травня о 21:00 на алеї Слави в Ірпені (вул. Центральна) відбудеться акція до Дня пам’яті та примирення «Хвилина миру».
 • 9 травня о 10:00 - урочисте зібрання до Дня Перемоги (алея Слави, вул. Центральна).Об 11:00 - відкриття кам'яного саду «Сила маминих обійм» (парк «Центральний»).
 • 9 травня о 10:00 у селі Михайлівка-Рубежівка біля пам’ятника загиблим Воїнам (вул. Шкільна ) відбудеться урочистий захід до Дня перемоги.
 • 9 травня о 10:00 у селі Козинці - покладання квітів до Братської могили воїнів і мешканців села, які загинули в роки Другої світової війни.

У бібліотеках відбудуться виставки літератури, тематичні виставки, присвячені Дню пам'яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У навчальних закладах міста проведуть тематичні заходи, пов’язані з історичними подіями Другої світової війни.

Гостомельська ОТГ

8 травня о 12:00 біля ДЗОТу (Канадське містечко) с. Мостище пройде урочистий мітинг-реквій, присвячений Дню пам’яті та примирення. Для зручності мешканцям нададуть безкоштовний транспорт на таких локаціях:

 1. Вул.Богдана Хмельницького (Баланівка зупинка біля «Брусилівські ковбаси»), збір о 10.30
 2. Вул.Остромирська (зупинка навпроти Будинку культури «4 леви»), збір о 10.45
 3. Вул. Проскурівська (на зупинці), збір об 11.10
 4. с.Озера, вул.Шевченка (біля селищної ради), збір об 10.30
 5. Вул.Свято-Покровська (біля селищної ради), хор «Криниця», збір об 11.00
 6. Склозавод (зупинка біля магазину «Деліція») об 11.10
 7. с. Горенка(біля бібліотеки), збір о 10.45
 8. с. Мощун (біля клубу), збір об 11.00

9 травня пройдуть урочисті заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбудуться за адресами:

 • Пам’ятник по вул. Ярова-10.00
 • Пам’ятник по вул. Кулішова с. Мостище-11.00
 • Пам’ятник Проскурівцям (Військове містечко)-11.30
 • Пам’ятник по вул.Остромирська-12.00
 • с. Горенка -9.00 вул. Київська 66 , 9.30 вул. Популова
 • с. Озера -10.00
 • с. Мощун-11.00

Бучанська ОТГ

8 травня у Бучі проведуть молебень за загиблими з нагоди Дню пам’яті та примирення. Покладання квітів відбудеться на міському кладовищі на вул. Депутатській у м. Буча о 9:00.

9 травня відбудеться мітинг з покладанням квітів до пам'ятника загиблим воїнам на вул. Яблунській о 10:00. А о 11:00 проведуть урочистий мітинг біля Мемориалу Слави на вул. Жовтневій, присвячений Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.