Україна
Анонси
Суспільство

Протидія кібербулінгу: стартував дитячий конкурс письмових робіт


З 24 квітня до 12 травня діти, які мають досвід цькування в онлайні, тобто стали жертвами кібербулінгу (інтернет-мобінгу), і бажають про це розповісти, можуть подати свої письмові роботи на Всеукраїнський дитячий конкурс «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою».

Протидія кібербулінгу: стартував дитячий конкурс письмових робіт

Подані на конкурс історії ляжуть в основу анімаційних документальних роликів на підтримку кампанії з протидії кібербулінгу, а також для максимального долучення всіх зацікавлених до участі у кампанії.

Організовує конкурс Docudays UA спільно з Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України та Громадською спілкою «Українська анімаційна Асоціація «УАнімА».

П’ять переможців та переможниць конкурсу отримають цінні подарунки – планшети. Фінал Всеукраїнського дитячого конкурсу відбудеться 24 травня цього року. Оголошення переможців та переможниць відбудеться на сайті Docudays UA.

У свою чергу переможці та переможниці візьмуть участь у створенні анімаційних документальних роликів на основі розказаних ними історій! Їх також буде запрошено на презентацію роликів у грудні 2019 року та на фестиваль Docudays UA у березні 2020 року в Києві!

Конкурсні твори оприлюднюватись не будуть під прізвищем автора(-ки) без його/її згоди, однак сюжет історії може бути використаним для створення елементів анімаційного фільму.

Довідково:
Кібербулінг або інтернет-мобінг – це сучасна форма агресії, яка набула поширення з появою мобільних телефонів, інтернету. Будь-які її форми мають на меті дошкулити, нашкодити чи принизити людину дистанційно, без фізичного насильства (на відміну від булінгу). «Зброєю» булера стають соціальні мережі, форуми, чати, мобільні телефони тощо.

Умови конкурсу:

 1. Конкурсні твори у електронному вигляді необхідно надсилати на електронну адресу співорганізаторки конкурсу Ксенії Шиманській: ksenya.shymanska@docudays.ua. У назві листа потрібно вказувати «Робота для конкурсу «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою».
 2. Кінцевий термін подання конкурсних робіт 12 травня (за датою відправки електронного листа).
 3. На конкурс приймаються тільки оригінальні авторські твори – оповіді.
 4. Тема конкурсу – «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою» (реальна життєва історія).
 5. На конкурс приймаються твори дітей та підлітків до 18 років українською мовою у формі оповідей.
 6. Обсяг конкурсної роботи – від 1 до 4 сторінок.
 7. Для участі у Конкурсі необхідно подати:
  7.1. Конкурсну роботу в електронному вигляді у форматі Word, шрифт Times New Roman, кегль – 14, назва файлу має містити назву твору латиницею;
  7.2. Документ-опис конкурсанта(-ки) про себе у довільній формі;
  7.3. ОБОВ’ЯЗКОВО! контактні дані (адреса, номер телефону учасника конкурсу та батьків, прізвище ім’я по-батькові - для оформлення грамоти, e-mail та письмова згода про використання персональних даних). Шаблон договору можна завантажити за посиланням.

За додатковою інформацією прохання звертатися до Ксенії Шиманської, тел. (096)-580-55-00, електронна пошта ksenya.shymanska@docudays.ua.

Фото - pixabay.com